Omluvenky v mobilní aplikaci Žákovské knížky (dmSoftware)

Problém se vyskytuje u majitelů mobilů iPhone, zřejmě v nejnovější verzi iOS.

Text zprávy se nezobrazuje, i když je pak odeslán. Záležitost řeší vývojáři dmSoftware s firmou Apple, ale je to časově náročná záležitost, zatím s nejistým výsledkem (není jisté, nakolik takový gigant jako je Apple, vyjde vstříc české firmě…). Proto dmSoftware prosí o strpení.

Zatím lze jen doporučit buď stávající postup (psaní do hlavičky) nebo užití webové aplikace pro psaní omluvenek, popř. užití (v mobilu) prohlížeče Google Chrome nebo Mozilla a přihlášení touto cestou.

Informace o nároku na ošetřovné.

(k dispozici i tiskopis žádosti)

Formulář žádosti je možno stáhnout zde: PŘIHLÁŠKA

Opatření ministra školství

Nakladatelství Nová škola nabízí zdarma materiály k domácí výuce.

Elektronické ŽK:

Doplňující informace ke zřízení účtu:

Na adrese portal.dmsoftware.cz je možná Registrace žáků a studentů. Po volbě Přejít na ověření PINu je třeba vyplnit jméno, příjmení, PIN a ověřovací kód.

Uživatelské jméno a heslo je volitelné, stejně jako možnost užívání mobilní aplikace.

Sourozenci, navštěvující naši školu, budou sdruženi do jednoho účtu pro každého rodiče. Není tak třeba vytvářet pro každé dítě zvláštní účet.

Kontakt pro případ nejasností nebo komplikací:

Eva Valečková, valeva@zsk.opava.cz, 553 821 978 (popř. vzkaz v kanceláři)

Události v březnu
13. - 31. Škola uzavřena usnesením vlády o vyhlášení nouzového stavu