Sportovní soutěže

3. místo v okresním finále v basketbale dívek

Ve čtvrtek 3. 11. 2022 se naše dívky zúčastnily okresního finále v basketbale, které se konalo na ZŠ Otická v Opavě. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a postup do finále nám utekl o vlásek. Naštěstí nás to psychicky nepoložilo a v boji o třetí místo jsme zaslouženě vyhrály. Děkuji za vzornou reprezentaci školy.

3. místo v okresním finále v basketbale dívek

 

Povedený přespolní běh

Již tradičně se naše škola zúčastnila přespolního běhu na Stříbrném jezeře v Opavě, kde se nám podařilo získat medaile téměř ve všech kategoriích. Kromě nejmladších chlapců, kteří skončili na krásném 6. místě, si pěkným výkonem vybojovala nejmladší děvčata 3. místo, dívky 6. - 7. ročníků si zaslouženě odnesly medaile stříbrné, chlapci 6. - 7. tříd si doběhli pro 3. místo a nejstarší dívky a chlapci si odnesli medaile stříbrné. Moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme pěsti třeba v krajském finále.

   Přespolní běh

   Přespolní běh Přespolní běh

   Přespolní běh Přespolní běh

 

Republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV)

Katka Valečková se ve dnech 7. 9. - 9. 9. 2022 zúčastnila republikového finále OVOV, které se konalo v Brně. Za podpory velkého množství olympijských vítězů v různých sportovních odvětvích, předvedla Katka skvělé výkony v jednotlivých disciplínách a skončila na krásném 15. místě v rámci celé České republiky. Moc děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme hodně sportovních úspěchů i v dalších letech.

   OVOV 1 

OVOV 2 OVOV 3 OVOV 4

 

 


Sportovní soutěže 2021/2022

Sportovní soutěže 2020/2021

Sportovní soutěže 2019/2020

Sportovní soutěže 2018/2019

Sportovní soutěže 2017/2018

Sportovní soutěže 2016/2017

Sportovní soutěže 2015/2016