Sportovní soutěže

MTB CROSS na Stříbrném jezeře

V pátek 24. září proběhl na Stříbrném jezeře v Opavě závod na horských kolech. Adrenalinová trať s různě složitými překážkami byla přibližně 1,5 km dlouhá.

Našim nejlepším závodníkem byl Jakub Mušálek, který v obrovské konkurenci skončil na nádherném 2. místě. Z dívek si nejlépe vedla Veronika Víchová, která skončila na nepopulárním 4. místě.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.

Opavan Race 2021

V pátek 10. září jsme se poprvé zúčastnili v Sadech Svobody pod Ptačím Vrchem soutěže v překážkovém běhu žáků druhého stupně ZŠ.

Na dvoukilometrové trati byly připraveny zajímavé překážky, na kterých si sportovci poměřili fyzickou zdatnost, sílu a také rychlost.

Žákům naší školy se velmi dařilo a mezi školami jsme skončili na nádherném 2. místě. Ještě lépe se vedlo děvčatům, která obsadila všechny první tři místa v kategorii nejrychlejší běžkyně. Kateřina Válečková obsadila 1. místo, Veronika Víchová 2. místo a Beáta Klimešová 3. místo.

Děkujeme našim žákům za vzornou reprezentaci školy.