Trenéři ve škole

Trenéři ve škole - pestrý a bezpečný tělocvik (brožura)

Trenéři ve škole

Trenéři ve škole - rozvrh

TRENÉŘI VE ŠKOLE – oblast OPAVA – personální zabezpečení pro školní rok 2023/2024
1, ATLETIKA
p. Lenka Wiwegrová – bývalá dlouholetá atletka klubu Sokol Opava se specializací na skok daleký, aktuálně na rodičovské dovolené
2, BASKETBAL
p. Petra Cveková – trenérka mládeže klubu Basket Opava 2010 (odkaz: Basket Opava 2010 - Basket Opava 2010)
3, FOTBAL
p. Pavel Devátý – bývalý ligový hráč a následně trenér mládeže SFC Opava a Slavia Opava, aktuálně pracující v soukromém sektoru na pozici maséra (odkaz: Salón mé Ženy | kosmetika, masáže, permanentní make-up (salonmezeny.cz), od září navíc studující v oboru speciální pedagogika
4, GYMNASTIKA
p. Drahuška Špičková, p. Gabriela Heidrová – trenérky mládeže klubu Sportovní gymnastika dětí Špičková – Opava (odkaz: SGD Špičková - Opava (gymnastikaspickova.cz)
5, JUDO
p. Lenka Nováková – dlouholetá trenérka mládeže klubu Slezan Opava
6, MINI FITNESS (LOKOMOCE)
p. Petr Kopřiva – bývalý vrcholový sportovec se specializací na triatlon, aktuálně kondiční trenér mládeže a dospělých (odkaz: Kontakty | INTRENER.cz)
7, TANEC (Taneční pohybová průprava) sl. Michaela Dalerová, sl. Anna Lidmilová - trenérky mládeže z klubu Taneční škola Dance4Life Opava (odkaz: Taneční škola Dance4Life – "Snažte se dosáhnout zlepšení, ne dokonalosti.")
8, JÓGA
p. Kateřina Moore – trenérka jógy (odkaz: Eymo-cz) a gymnathlonu (odkaz: Gymnathlon - hravý sportovní program)

Koordinátor projektu
p. Václav Sigmund